Firma HELJOS Sp. z o.o zajmuje się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego oraz sprzętu RTV i AGD. Prowadzimy również sprzedaż internetową. Firma HELJOS Sp. z o.o. jest sklepem-hurtownią, w której znajdą Państwo wysokiej jakości towary w przystępnych cenach oraz zostaną Państwo obsłużeni przez wyspecjalizowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Heljos Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w sprzedaży towarów RTV i AGD. Firma rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2006 roku. Od tego czasu nastąpił ogromny rozwój firmy oraz podział na dwa odrębne profile działalności: sprzedaż Artykułów Gospodarstwa Domowego nieelektrycznego oraz AGD RTV.

Obecnie firma dysponuje obiektem o powierzchni 4200m2 mieszczącym się w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 172 gdzie znajdują się magazyny, hale ekspozycyjne i biura, główne centrum logistyczne HELJOS Sp. z o.o.. W dwupoziomowym budynku prowadzona jest zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa.

Aby zapewnić profesjonalną obsługę i błyskawiczną dostawę, towary dostarczamy zarówno za pośrednictwem własnej floty transportowej jak i za pośrednictwem spedycji zewnętrznej.