Sklep Heljos prowadzony jest przez firmę Heljos sp. z o.o., ul. Brzeska 172, 21-500 Biała Podlaska. Firma posiada numer Regon 060192530 oraz numer NIP 5372435487.

 1. Sklep Heljos prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet pod adresem hurtownia.heljos.info
 2. Sklep Heljos prowadzi sprzedaż wyłącznie dla Klientów hurtowych.
 3. Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski. Wysyłki poza granice kraju nie są realizowane.
 4. Wszystkie ceny podawane w Sklepie są cenami netto wyrażonymi w walucie polskiej.
 5. Spółka zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży, wprowadzania nowych towarów do oferty i do organizowania czasowych promocji na towary. Wskazane zmiany nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji. Promocje nie łączą się ze sobą.
 6. Zamówienia mogą składać jedynie Klienci zarejestrowani. Panel hurtowy nie obsługuje sprzedaży detalicznej (osób indywidualnych).
 7. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia przez Nabywcę na stronie sklepu internetowego z potwierdzeniem zamówienia.
 8. Firma Heljos zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości oraz prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży bez uprzedniej informacji, a także w przypadku gdy wystąpi błąd w cenniku lub cena towaru nie będzie się zgadzała z ceną realną (w przypadku błędów technicznych, bądź błędów wynikających ze złego wprowadzenia).
 9. Dostawa towaru następuje za pośrednictwem wybranych firm kurierskich.
 10. Koszty dostawy są podawane oddzielnie od ceny produktu i są widoczne w zakładce Dostawa.
 11. Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie na co klient wyraża swoją zgodę.
 12. W przypadku ujawnienia niezgodności produktu z umową, Nabywca ma prawo żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę, wymianę na nowy (chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów) lub obniżenie jego ceny.
 13. Termin zgłaszania reklamacji, rozbieżności w dostawie wynosi 5 dni od dnia odbioru przez Nabywcę towaru. W tym czasie prosimy o sprawdzenie towaru pod względem jakościowym i ilościowym. Produkty, które będą etykietowane przez Nabywcę nie będą przyjmowane do zwrotu.
 14. Informacje zawarte na stronie internetowej Spółki dotyczące towaru – takie jak: opis, skład, waga opakowania i inne – pochodzą od producentów i dystrybutorów towarów. Spółka dokłada wszelkich starań, aby były one prawidłowe i aktualne.
 15. Zdjęcia produktów są własnością Spółki, zabrania się kopiowania oraz ich używania bez jej zgody.
 16. Zamówienia w Panelu hurtowym można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z wyłączeniem przerw technicznych, niezbędnych do konserwacji, napraw technicznych i modernizacji Panelu hurtowego.
 17. Dane osobowe przekazywane przez Klientów są przetwarzane przez spółkę Heljos z siedzibą w Białej Podlaskiej.
 18. Składając zamówienie w Spółce, Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie klientów Spółki oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy.