Warunki dostaw:

Obsługujemy wyłącznie klientów hurtowych. Dostawy następują na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem wybranych firm kurierskich.

Wysyłki realizujemy w formie przesyłek zwykłych bądź paletowych.

Minimum logistyczne:

- paczki 1000zł netto - w przypadku zamówień kwalifikujących się do wysyłki paczkami nie przekraczających minimum logistycznego doliczamy koszt wysyłki w wysokości 25zł netto (w paczkach nie wysyłamy towaru wielkogabarytowego, produktów szklanych, ceramicznych, porcelany)

- paleta 3500zł netto - zamówienia towaru wielkogabarytowego, szkła, porcelany, ceramiki wysyłamy wyłącznie przesyłką paletową. Do tych kategorii zaliczamy np. figurki, wazony, kubki, szklanki, talerze, serwisy obiadowe, kawowe, bombki szklane, choinki, łopaty do śniegu, sanki, miski i pojemniki plastikowe powyżej 15l itp. W przypadku zamówień nie przekraczających minimum logistycznego doliczamy koszt wysyłki w wysokości 200zł netto.

Reklamacje:

W przypadku ujawnienia niezgodności produktu z umową, Nabywca ma prawo żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę, wymianę na nowy (chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów) lub obniżenie jego ceny. Termin zgłaszania reklamacji, rozbieżności w dostawie wynosi 5 dni od dnia odbioru przez Nabywcę towaru. W tym czasie prosimy o sprawdzenie towaru pod względem jakościowym i ilościowym. Produkty, które będą etykietowane przez Nabywcę nie będą przyjmowane do zwrotu.